Modele per tavolina buke

. . B Shitet kolltuk zyre shume cilesor e shume Pak i perdorur…. B Shitet makine qepese personale, me motorr, 60 procese. makine e re, e paperdorur… B shes Dhome gjumi te perdorur me 3 krevate. Dhome funksionale, 2komo te Vogla, nje KOMO e Madhe per vendosjen e kompjuterit ose Edhe aksesoreve te tjere, 3 rafte te montuara ne Mure, dollapi i madh. … Table à manger et 4 chaises, SMART FURNITURE, cadre métallique et MDF, noyer, table: 110x70xH 7, 75Cm; chaise: 40x38xH 87,5 cm. B 2 divane + 1 kolltuk.. ne gjendje shume te mire! par informacion Kontakto ne Nr. + 355 69 545 1127 cmimi eshte 30,000 Lek te Reja (300mijlek).. i diskumarhem….

B shes tavoline e Madhe me hapje ne mes dhe 5 karrige me cmimin 25000 Leke…. B Shiten Divana 3-2-1-1 Jane ne gjendje shume te mire. cmimi 300 Mije Leke te vjetra….. B divane lekure, te perdorur per nje vit. Mund te bashkohen si kend i dyanshem. te rehatshem per sallon dhe fjetje. Shiten per arsye mosperdorimi. cmimi 6000 Leke te Reja. Kater ne gjendje. 🙂… Table basse, cadre métallique et plateau de table en verre, brun, dia.

80 xH 75 cm table à manger, cadre métallique et mélamine, blanc, 100-150x70xH70 cm B Shitet Dhome gjumi ne gjendje shume te mire, mobiljet Mund te Shiten Edhe te ndara. krevat Dopio skelet + zgare druri/Trina permasat: 160 x 200 cm. KOMO e lArte me 5 sirtare, 100 x 100 x 40 cm. dollap me 4 flete, ndarje me Varese e rafte, 200 x 200 x 56 cm. komodine x 2 Cope 45 x 52 x 40 cm (… B shes divane ne gjendje Shum te Mir, nje trais, nje dysh dhe dy Tek. … B shesim nje kend kolltuqesh, nje trais, nje dysh, dhe dy Tek. te interesuarit te na kontaktojne ne numrin e telefonit. Faleminderit par mirkuptimin.!! … B Shiten 5 Komplete tavolinash restoranti/birrarie. tavoline + 2 Stola.

shume Pak te perdorura. cmimi 7000 Leke/Kompleti…. B Shiten mobilise per zyre. pothuajse te Reja, 4 muaj te perdorura. 3 Kompjuteri tavolina. 3 karrike me rrota 1 radeau je Madh permasat Jane ne foto. cmimi total perte gjitha: 100 ` 000 Leke te Reja (1 milion Leke te vjetra) Tél: 068 200 8484… B Shitet Dhome gjumi e kompletuar me te gjitha Pajisjet. Gjendja e dhomes 9/10. te interesuarit te kontaktojne ne NR e tel 0682377609. cmimi i diskutieshem.

… . . . B Shitet krevat Dopio standart permast 160 × 200 cm, i PA perdorur, dysheku italjan, Baza e fort hekur, cmimi 10000leke Tél 0692526083… B Jane 45 Cope tavolina Pune per dy persone, te paketuara, matériel druri-entief, ngjyra e bardhe. Mund te perdoren per Qendra Interneti, laboratore shkollash, Koll Center ETJ. gjysmat Jane me anesore meshtetse druri e gjysmat me Kembe mbajé metsemblables…. B Shitet Bilardo e perdorur ka nevoje per ndrtimin e Bezes…. B Etazher ne gjendje shume te mire. cmimi 20000 Leke…. B shitet makine qepese eshte Bléré ne greqi dhe eshte e PA perdorur…..

Table à manger extensible, LIBER, bois, érable, 85-170x85xH 73,5 cm table basse, métallisé/acrylique, gris/doré, 64x40xH75 cm.

About the author: blacksheep